Nové nahrávky

ARC
"Arkhangelsk"

ARC

AARNI
"Tohcoth"

AARNI

Z našeho e-shopu

ARC
"Arkchangelsk"

AARNI
"Tohcoth"

GOSPEL OF THE FUTURE
"s/t "

Tituly

JÄÄPORTIT - Avarrus

EPR 059 / 2006

Mrazivý, hluboký ambient, Finsko

Digipak CD, limitovaná edice 500 ks, 250 Kč

Web: www.jaaportit.net
Koupit v našem e-shopu

Po dva roky starém debutním albu „Uumenissa“ (Firebox Records) je tu finský JÄÄPORTIT se svým novým albem. Pět skladeb krásného mrazivého, křehkého a hlubokého ambientu evokuje cestu do nitra opuštěné chladné severské krajiny.

Vychází jako limitovaná edice 500 ks v krásném digipakovém balení.

Zaslat článek e-mailemVytisknout článek

Jazyk

CZ EN

Připravujeme

DYING PASSION - Black Threads CD

19. 12. 2016

DWARFSTAR - Perplexing Reality CD

19. 12. 2016

O nás

Počátky vydavatelství EPIDEMIE RECORDS sahají do roku 1993, kdy se z malé distribuce fanzinů a demokazet zrodil D.I.Y. hardcore / punk / grind label.

V druhé polovině devadesátých let minulého století vcházíme ve známost jako vydavatelství orientující se především na death metal a grindcore, s občasnými výlety směrem k experimentálním žánrům.

Současný profil vydavatelství je jen velice těžko definovatelný, dáváme prostor rozličným hudebním žánrům, ale nejčastěji a nejraději vydáváme to, co se nejvíce líbí nám – drone, ambient, black metal, funeral doom, avantgardní metal. Velký důraz klademe také na grafické provedení a celkové zpracování vydávaných titulů, kterých máme doposud zrealizovaných více něž 80.

Kromě vydavatelské činnosti provozujeme také rozsáhlou distribuci hudebních nosičů formou zásilkové služby.

Příležitostně se také zabýváme pořádáním koncertů a děláme i klubový festival PRAGUE APOCALYPTIC EVENING, který si klade za cíl představit v Praze to nejlepší ze světové dark ambient / folk / industrial scény.