Nové nahrávky

ARC
"Arkhangelsk"

ARC

AARNI
"Tohcoth"

AARNI

Z našeho e-shopu

ARC
"Arkchangelsk"

AARNI
"Tohcoth"

GOSPEL OF THE FUTURE
"s/t "

Tituly

CLOSING THE ETERNITY and AD LUX TENEBRAE - Nearby Being

EPR 060 / 2006

Rituální šamanský drone ambient, Ural / Rusko

Digipak CD , limitovaná edice 500 ks, 250 Kč

Koupit v našem e-shopu

Nádherná kooperace dvou uralskĂ˝ch projektĹŻ CLOSING THE ETERNITY a AD LUX TENEBRAE. StrhujĂ­cĂ­ rituálnĂ­ šamanskĂ˝ drone ambient navozujĂ­cĂ­ zmÄ›nÄ›nĂ© stavy vÄ›domĂ­. LahĹŻdka pro příznivce Alio Die, Troum, Sostrah Tinnitus. VycházĂ­ jako limitovaná edice 500 ks v digipakovĂ©m balenĂ­.

Zaslat článek e-mailemVytisknout článek

Jazyk

CZ EN

Připravujeme

DYING PASSION - Black Threads CD

19. 12. 2016

DWARFSTAR - Perplexing Reality CD

19. 12. 2016

O nás

Počátky vydavatelstvĂ­ EPIDEMIE RECORDS sahajĂ­ do roku 1993, kdy se z malĂ© distribuce fanzinĹŻ a demokazet zrodil D.I.Y. hardcore / punk / grind label.

V druhĂ© polovinÄ› devadesátĂ˝ch let minulĂ©ho stoletĂ­ vcházĂ­me ve známost jako vydavatelstvĂ­ orientujĂ­cĂ­ se pĹ™edevším na death metal a grindcore, s obÄŤasnĂ˝mi vĂ˝lety smÄ›rem k experimentálnĂ­m žánrĹŻm.

Současný profil vydavatelství je jen velice těžko definovatelný, dáváme prostor rozličným hudebním žánrům, ale nejčastěji a nejraději vydáváme to, co se nejvíce líbí nám – drone, ambient, black metal, funeral doom, avantgardní metal. Velký důraz klademe také na grafické provedení a celkové zpracování vydávaných titulů, kterých máme doposud zrealizovaných více něž 80.

Kromě vydavatelské činnosti provozujeme také rozsáhlou distribuci hudebních nosičů formou zásilkové služby.

Příležitostně se také zabýváme pořádáním koncertů a děláme i klubový festival PRAGUE APOCALYPTIC EVENING, který si klade za cíl představit v Praze to nejlepší ze světové dark ambient / folk / industrial scény.