Nové nahrávky

ARC
"Arkhangelsk"

ARC

AARNI
"Tohcoth"

AARNI

Z našeho e-shopu

ARC
"Arkchangelsk"

AARNI
"Tohcoth"

GOSPEL OF THE FUTURE
"s/t "

Tituly

AZURE EMOTE - Chronicles Of An Aging Mammal

EPR 061 / 2007

AvantgardnĂ­ death metal, USA

CD 250 KÄŤ

Web: www.myspace.com/azureemote
www.azureemote.com
Koupit v našem e-shopu

NovĂ˝m přírustkem u našeho se stala americká kapela AZURE EMOTE. Leader kapely Mike Hrubovcak (Monstrosity, Vile, Divine Rapture) zde realizuje svĂ© hudebnĂ­ pĹ™edstavy, kterĂ© nemĹŻĹľe uplatnit ve svĂ˝ch domovskĂ˝ch kapelách. Pozval si na pomoc nÄ›kolik spříznÄ›nĂ˝ch muzikantĹŻ a vzniklo album „Chronicles of An Aging Mammal“. 11 skladeb melodickĂ©ho death metalu s avantgardnĂ­mi vlivy kapel jako Ulver, Arcturus, Strapping Yound Lad nebo Red Harvest. V nÄ›kolika skladbách zaznĂ­ Ă©terickĂ˝ zpÄ›v Laurie Ann Hause (Rain Fell Within, Autumn Tears, Todesbonden).

Zaslat článek e-mailemVytisknout článek

Jazyk

CZ EN

Připravujeme

DYING PASSION - Black Threads CD

19. 12. 2016

DWARFSTAR - Perplexing Reality CD

19. 12. 2016

O nás

Počátky vydavatelstvĂ­ EPIDEMIE RECORDS sahajĂ­ do roku 1993, kdy se z malĂ© distribuce fanzinĹŻ a demokazet zrodil D.I.Y. hardcore / punk / grind label.

V druhĂ© polovinÄ› devadesátĂ˝ch let minulĂ©ho stoletĂ­ vcházĂ­me ve známost jako vydavatelstvĂ­ orientujĂ­cĂ­ se pĹ™edevším na death metal a grindcore, s obÄŤasnĂ˝mi vĂ˝lety smÄ›rem k experimentálnĂ­m žánrĹŻm.

Současný profil vydavatelství je jen velice těžko definovatelný, dáváme prostor rozličným hudebním žánrům, ale nejčastěji a nejraději vydáváme to, co se nejvíce líbí nám – drone, ambient, black metal, funeral doom, avantgardní metal. Velký důraz klademe také na grafické provedení a celkové zpracování vydávaných titulů, kterých máme doposud zrealizovaných více něž 80.

Kromě vydavatelské činnosti provozujeme také rozsáhlou distribuci hudebních nosičů formou zásilkové služby.

Příležitostně se také zabýváme pořádáním koncertů a děláme i klubový festival PRAGUE APOCALYPTIC EVENING, který si klade za cíl představit v Praze to nejlepší ze světové dark ambient / folk / industrial scény.